ایوانکا ترامپ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

ایوانکا ترامپ که بیشترین توجه را از سوی رسانه‌های جهانی به خود جلب کرده، جانشین ولیعهد عربستان را "شخصیتی جذاب و تاثیرگذار" توصیف کرد.

به گزارش نامه  نیوز، ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ،‌ رئیس‌جمهوری آمریکا در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی "الریاض" طی سفر اخیرش به عربستان با هیات همراه پدرش گفت که محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد عربستان شخصیتی "جذاب و تاثیرگذار" در بین جوانان عربستانی و مسلمان دارد به طوری که "دارای صفات رهبری، بلندپروازی،‌ عشق به وطن و ملتش" است.


دختر دونالد ترامپ در ادامه افزود که جاشنین ولیعهد عربستان حضوری "فعال و موثر" دارد.

وی در پاسخ به سوالی درباره موضعش در قبال پروژه "سند ۲۰۳۰" در عربستان که محمد بن سلمان آن را آغاز کرده گفت: این سند نشانگر تغییر جدید برای آینده عربستان و جهان است.

ایوانکا ترامپ در دیدارش با زنان عربستانی طی سفرش به این کشور گفت که تاثیری که از این نشست به دست آمد الهام بخش بود و من قدرت زنان عربستانی درتفکیک و تشخیص و ذکاوت از نزدیک دیدم.

دختر رئیس جمهور آمریکا در ادامه افزود که این نشست وی را با آن بخش از ماهیت زنان عربستانی که قبلا از دید او پنهان بود، آشناتر کرد.

ایوانکا نسبت به استقبال گرم و روی خوش عربستان تشکر و تاکید کرد که این تمایل دارد چنین سفرهایی تکرار شود.

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 7 خرداد 1396 ساعت: 11:21
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها