شهید احمد بیگی

ساخت وبلاگ
چکیده : «وصیتنامه شهید یعقوب احمد بیگی»خانواده عزیزم امروز 15 مهرماه سال 1364است و قرار است ان شاء‌الله ساعت... با عنوان : شهید احمد بیگی بخوانید :
«وصیتنامه شهید یعقوب احمد بیگی»
خانواده عزیزم امروز 15 مهرماه سال 1364است و قرار است ان شاء‌الله ساعت یک بعد ازظهر به سمت جبهه اعزام شوم. رفتن به جبهه آرزوی قلبی و عشق من بوده است از خدا می خواهم من هم بتوانم به سهم خودم درمبارزه با کفرجهانی تحت رهبری امام امت، فرمانده‌ی کل قوا،«خمینی کبیر» بار مسوولیتی که بر دوش دارم را به خوبی ایفا کنم وهمانند دوستانم سرتیپ شهید نامجو، برادرمان سرهنگ شهیدکلاهدوز به فیض شهادت نائل آیم.از شما می خواهم سه نکته‌ی اساسی را در زندگی خود رعایت کنید اولین موضوع خودسازی و مبارزه با هوای نفس است که متاسفانه بر اثر ضربات فرهنگی وتاریخی دشمنان، کمتر توانسته‌ایم به آن بپردازیم به یقین اگر در بزرگترین انقلاب هم شرکت کرده باشیم ولی خودسازی نکرده باشیم ممکن است گمراه شده به سمت طاغوت برویم. دومین مساله بینش ایدئولوژیک است تفکر در فهم ایده ها ، افکاروعقیده های حق اسلامی و فهم کامل آن که همیشه ما را بر صراط مستقیم نگاه دارد و باعث عدم اعمال اغراضمان نشودو مساله سوم بینش سیاسی است. همچنین من شمارا به تقوای خدا، پرهیزگاری، تلاش و کوشش و جهاد مستمر در اقامه عدل و شکرگذاری نعمات الهی سفارش می کنم اکنون که رهبری امت با امام زمان (عج) است و ایشان در غیبت به سر می برند ولایت فقیه زمامدار رهبری امت است. من شما را به شهادت می‌گیرم که من از سابق مقلّد امام بوده‌ام و ولایت فقیه را همان‌طور که امام فرموده‌اند قبول دارم و وبه آن یقین و ایمان دارم و در این راه ان‌شاء‌الله تلاش خواهم کرد.
همگی شما را به خدا می‌سپارم و از همه شما التماس دعا و طلب عفو و بخشش دارم به خصوص از پدر‌ومادرم. السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته»
@ajashahidan خبری . اجتماعی . فرهنگی . سیاسی . مذهبی. هنری . اموزشیشهید یعقوب احمد بیگی,شهید محمد احمد بیگی,پادگان شهید یعقوب احمد بیگی,...
ما را در سایت خبری . اجتماعی . فرهنگی . سیاسی . مذهبی. هنری . اموزشی دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 37 تاريخ : جمعه 19 آذر 1395 ساعت: 21:34