امیر حیدری:

ساخت وبلاگ
چکیده : امیر حیدری: ارتش علاوه بر دفاع از تمامیت ارضی کشور در حفظ امنیت داخلی نیز ایفای نقش می‌کند ... با عنوان : امیر حیدری: بخوانید :
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش علاوه بر دفاع از تمامیت ارضی کشور در حفظ امنیت داخلی نیز ایفای نقش می‌کند.
ارتش علاوه بر دفاع از تمامیت ارضی کشور در حفظ امنیت داخلی نیز ایفای نقش می‌کندبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده نزاجا گفت: ارتش ایران در دوران دفاع مقدس به عنوان بازویی توانمند در کنار سایر نیروهای مسلح به دفاع از کشور پرداخت و اکنون نیز علاوه بر دفاع از تمامیت ارضی کشور در حفظ امنیت داخلی نیز ایفای نقش می‌کند.

وی افزود: جوانان این مرز و بوم نیز در آینده با اخلاصی تمام نشدنی، با تمام توان و اعتقاد راسخ تحت رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا(حفظه الله) و سلسه مراتب به این امر پایبند خواهند بود تا امانت بزرگ شهدا را به دست امام زمان(عج) برسانند.

فرمانده نیروی زمینی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ارتش ما یک ارتش مکتبی با ارش‌های بسیار بالا است، اظهار داشت: ارتش‌های جهان بر سه دسته تقسیم می‌شوند. نخست ارتش هایی که توانایی جنگ و دفاع از ملت خود را ندارند و حالت تشریفاتی به خود گرفته اند. دوم ارتش هایی صرفا تک بعدی و عملیاتی بوده که در راستای سلطه گری و قدرت طلبی فعالیت می کنند و ارتش سوم ارتش مکتبی با انگیزه های متعالی است که ارتش جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش هایی است که دارای چنین خصوصیت (ارزشی، مردمی و ولایی) است.

وی در پایان افزود: شهدای گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی ایران که در دفاع از ناموس و خاک این کشور به شهادت رسیده اند گوش به فرمان ولی امر خود بوده اند ما نیز باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و آن ها را الگوی زندگی خود قرار دهیم.

خبری . اجتماعی . فرهنگی . سیاسی . مذهبی. هنری . اموزشیامیر حیدری سوئد,امیر حیدری,امیر حیدریان,...
ما را در سایت خبری . اجتماعی . فرهنگی . سیاسی . مذهبی. هنری . اموزشی دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : شنبه 18 دی 1395 ساعت: 18:46